Technolog-manažer jakosti

Hledáte zaměstnavatele, který vám umožní váš další rozvoj, u kterého najdete přátelskou atmosféru, budete zároveň pracovat pro známou značku a ve stabilní firmě? Máte VŠ stavební? Pak využijte nové příležitosti, které nabízí firma Leube Beton, člen známé mezinárodní skupiny Leube, která navazuje na tradici značky Rieder.

Aktuálně hledáme do svého týmu v Jihlavě nového kolegu/kolegyni na pozici technolog-manažer jakosti.

Co budete potřebovat?

  • VŠ stavební vzdělání - materiálové inženýrství
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci ve stabilním, přátelském a zkušeném týmu
  • Postupné zaškolení a profesní růst
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělání a kurzy
  • Možnost volnočasové karty Edenred pro kulturu, sport, cestování.

Jak Vás oceníme?

  • Nabídneme vám možnost jednání o individuální mzdě, kdy oceníme vaše praktické zkušenosti a zohledníme vaše potřeby.
  • 13. a 14. plat
  • Prémie za práci nad rámec pracovních povinností
  • Valorizovaná mzda -  protiinflanční opatření.
  • Dostanete mobilní telefon s neomezeným tarifem.

Co budete dělat?

  • Vykonávání funkce manažera jakosti podle ISO 9001.
  • Zajišťování aktualizace a distribuce dokumentů SMJ a vedení registrů příslušných dokumentů.
  • Vedení evidence o zkouškách a certifikaci výrobků.
  • Prosazování oprávněných zájmů zaměstnavatele ve vztahu k zaměstnancům výrobního oddělení, k zákazníkům a dodavatelům, případně jiným třetím osobám.
  • Kontrola výrobního procesu v provozech jednotlivých hal a kontrola kvality betonové směsi při betonáži.
  • Vedení evidence a písemných záznamů o denní produkci betonové směsi z mísícího centra, společně se záznamy o předepsaných zkouškách.
  • Předkládání návrhů na používání materiálových a chemických složek pro betonové směsi.
  • Denní kontrola kvality výroby betonových směsí vč. pohledovosti prefabrikátů
  • Zajišťování a provádění zkoušek betonových směsí a výrobků podle platných právních předpisů ve firemní laboratoři a u akreditovaných osob vč. komunikace a jednání s nimi.

Co od Vás budeme čekat?

  • ... že budete mít rád kontakt s lidmi
  • Týmového hráče
  • V ideálním případě zkušenost s danou pozicí
  • Pečlivost a smysl pro přesnost
  • Samostatnost
  • Chuť se rozvíjet a učit se novým věcem

Kdy můžete nastoupit?

  • Po vzájemné dohodě