Projektový manažer (stavbyvedoucí)

Služební osobní vůz i k soukromému využití

Společnost Leube Beton, která se již od roku 1963 zabývá výrobou a obchodem s betonovými stavebními prvky a dodávkami železobetonových konstrukcí, hledá do svého týmu v Jihlavě nového kolegu/kolegyni do obchodního oddělení.

Co budete potřebovat?

  • SŠ, VŠ stavebního směru
  • Zkušenosti s vedením staveb, ideálně pozemních
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co budete dělat?

  • Řídit naše stavby
  • Koordinovat subdodavatele
  • Komunikovat se zákazníky
  • Spolupodílet se na fakturaci
  • Spolupodílet se na schvalování dokumentací

Co od Vás budeme čekat?

  • ... že budete schopen přemýšlet několik kroků dopředu
  • budete zodpovědný, důsledný
  • budete mít rád práci s lidmi
  • budete rád cestovat (nikoliv však mimo domov přes noc)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci ve stabilním, přátelském a zkušeném týmu.
  • Postupné zaškolení a profesní i mzdový růst.
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.

Jak Vás oceníme?

  • Základní nástupní mzda bude 40-50 tis. Kč podle Vaší odbornosti (oceníme Vaši praktickou zkušenost).
  • 13. a 14. plat.
  • Prémie za práci nad rámec pracovních povinností.
  • Příspěvek na stravné
  • Služební osobní vůz i k soukromému využití
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem i k soukromému využití.

Kdy můžete nastoupit?

  • Můžete ihned nebo po vzájemné dohodě