Produktový manažer

Hledáte zaměstnavatele, který vám umožní váš další rozvoj, u kterého najdete přátelskou atmosféru, budete zároveň pracovat pro známou značku a ve stabilní firmě? Máte SŠ nebo VŠ stavební? Pak využijte nové příležitosti, které nabízí firma Leube Beton, člen známé mezinárodní skupiny Leube, která navazuje na tradici značky Rieder.

Aktuálně hledáme do svého týmu v Jihlavě nového kolegu/kolegyni na pozici projektový manažer.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci ve stabilní, přátelském a zkušeném týmu
  • Postupné zaškolení a profesní růst
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělání a kurzy
  • Možnost volnočasové karty Edenred pro kulturu, sport, cestování.

Jak Vás oceníme?

  • Nabídneme vám možnost jednání o individuální mzdě, kdy oceníme vaše praktické zkušenosti a zohledníme vaše potřeby.
  • 13. a 14. plat
  • Prémie za práci nad rámec pracovních povinností.
  • Valorizovanou mzdu - protiinflanční opatření.
  • Dostanete služební automobil, notebook a mobilní telefon s neomezeným tarifem - vše k osobnímu využití

Co budete potřebovat?

  • SŠ, VŠ stavební
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci, znalost postupů stavebních prací, základní znalost konstrukce cenových nabídek
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pasívní znalost NJ/AJ pro komunikaci s kolegy z rakouské mateřské společnosti výhodou

Co budete dělat?

  • Poskytovat servis našim stávajícím zákazníkům
  • Získávat zákazníky nové
  • Pomáhat při přípravě a realizaci marketingových akcí
  • Spolupracovat při vytváření cenových nabídek
  • Mapovat konkurenci, pomáhat při tipování nových výrobků
  • Vyřizovat a posuzovat případné reklamace

Co od Vás budeme čekat?

  • ... že budete mít rád kontakt s lidmi
  • Týmového hráče
  • V ideálním případě zkušenost z provozu staveb
  • Pečlivost a smysl pro přesnost
  • Vizuální paměť, prostorovou představivost, technické myšlení

Kdy můžete nastoupit?

  • Můžete ihned nebo po vzájemné dohodě

V případě Vašeho zájmu vyplňte náš formulář:

Fill out my online form.