Cenař-rozpočtář

náborový příspěvek 50 000 Kč

Aktuálně hledáme do svého týmu v Jihlavě nového kolegu/kolegyni na pozici rozpočtáře.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci ve stabilním, přátelském a zkušeném týmu
  • Postupné zaškolení a profesní růst
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělání a kurzy

Jak Vás oceníme?

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč
  • Základní nástupní mzda 30 - 40 000 Kč podle Vaší odbornosti (oceníme Vaši praktickou zkušenost)
  • 13. a 14. plat
  • Prémie za práci nad rámec pracovních povinností
  • Jako jedna z mála firem mzdy valorizujeme, jako protiinflanční opatření.
  • Dostanete mobilní telefon s neomezeným tarifem.

Co budete potřebovat?

  • SŠ, VŠ stavební
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti s rozpočtováním nebo kalkulacemi vítána
  • Pasívní znalost NJ/AJ pro komunikaci s kolegy z rakouské mateřské společnosti výhodou

Co budete dělat?

  • Zpracovávat kalkulace a cenové nabídky dle projektové dokumentace.
  • Vypočítávat náklady a výkony vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem zadavatele.
  • Sestavovat podklady k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.
  • Objednávat dílčí komponenty pro jednotlivé zakázky.
  • Komunikovat se zadavatelem/výrobním, obchodním a projektovým oddělením o podrobnostech projektu a sledovat termíny jednotlivých subdodávek.
  • Vyhodnocovat efektivitu jednotlivých zakázek a vést příslušnou dokumentaci.

Kdy můžete nastoupit?

Můžete ihned nebo po vzájemné dohodě.